Agua Jet - новий косметолонічний апарат у Джорджії

Зима – час зниженої сонячної активності. Дозволяє нам ретельніше подбати за шкірою обличчя. Залежно від типу та проблеми шкіри, ми можемо корегувати глибину очищення епідермісу та насичення його корисними речовинами. 

Agua Jet – апарат гідропілінгу обличчя, забезпечує очищуючий та лінфодренажний ефект, проводить щадну шліфовку епідермісу, дозволяє насичувати шкіру киснем, вітамінами, пептидами, зволожує її найприроднішим методом.

 

 

Покази:

1. Проблема акне

2. Знижений тонус та тургор шкіри

3. Нерівномірний колір обличчя

4. Дрібні мімічні зморшки

5. Поверхнева сухість

6. Купероз та чутливість шкіри

7. Схильність до алергій.

А також ми пропонуємо Вам безін`єкційну  мезотерапію методом мікроструму або стиснутого кисню, де частинки кисню і препарату вводяться зі швидкістю 200-300 м/сек. Ваші відчуття будуть нагадувати лінфодренажний масаж безболісний і комфортний.

Аналізатор шкіри допоможе нам визначити степінь забруднення, пошкодження шкіри обличчя та волосяної частини голови, степінь зволоження та (умовно) товщину шкіри.

Функція – електропорація волосяної частини голови дає можливість вирішувати проблеми випадіння волосся (крім гормонального генезу) методом впливу мікроструму та проведення струмом вітамінно-мінеральних та вітамінно-пептидних комплексів.

Бажаємо Вам якісного оздоровлення та приємного проведення часу!

   
Люди з гарним смаком носять біжутерію. Всім іншим доводиться носити золото


Всі права захищені. © Релакс-клуб Джоржія Львів 2013 – 2021.
Онлайн запис

Онлайн запис


×