ГІГІЄНІЧНИЙ МАНІКЮР 

Гігієнічний манікюр потрібен для того, щоб усунути забруднення і нерівності нігтевої пластини. Крім цього його використовують для позбавлення від кутикули і зайвого потовщення шкіри по краях.

Такий манікюр додасть рукам красивий і доглянутий вигляд, а також вважається профілактичним засобом від різних захворювань, які пов'язані з нігтями і шкірою рук.

Гігієнічний манікюр - це основа будь-якого декоративного манікюру. 

Релакс-клуб «Джорджія» пропонує Вам ряд спеціальних препаратів з догляду та краси рук, які ми використовуємо в даному виді манікюру. До складу препаратів лінії TROSANI, SÜDA (які ми використовуємо) входять такі біологічно активні речовини як: гіалуронова кислота, екстракт масляного дерева, морський колаген, різні рослинні екстракти і амінокислоти шовку.

Ці компоненти в поєднанні один з одним підтримують ідеальний баланс зволоження, відновлюють шкіру, ефективно захищають епідерміс і запобігають передчасному старінню шкіри. Крема забезпечують повноцінний догляд за шкірою рук, кутикулою і нігтями, забезпечують максимальний захист і комфорт, оберігають від забруднень і шкідливих впливів навколишнього середовища. До їх складу входять вітамінні комплекси, різноманітні олії, екстракти лікарських рослин і морських водоростей, зволожуючі і антисептичні компоненти, які не тільки перешкоджають втраті вологи, але й володіють заспокійливим ефектом, а також мають протизапальну дію. Одночасно розгладжують, захищають і запобігають зневодненню, утримуючи вологу всередині клітин шкіри рук.

 

      Запис: 295 89 13

 

 

 

 

 

   
Посміхніться, тому що життя - прекрасна річ і є багато причин для посмішок


Всі права захищені. © Релакс-клуб Джоржія Львів 2013 – 2021.
Онлайн запис

Онлайн запис


×