Йога м. Львів

Релакс-клуб «Джорджія» - це країна вашого хорошого самопочуття та чудової фізичної форми, розташована в місті Львів. Під одним дахом зібрано всі необхідні послуги, щоб кожна жінка могла відчути себе найгарнішою!

Спортклуб «Джорджія» - це поєднання сучасних різновидів силових вправ та кваліфікованих і вимогливих тренерів, які неодмінно допоможуть вам досягти бажаного результату. Одним із найбільш дієвих способів для досягнення гармонії душі і тіла є йога. Загалом йога – це філософія існування, за допомогою якої людина може злити свою душу з Богом, досягти найвищого блага самопізнанням, самозаглибленням, цілком звільнивши свою свідомість від впливів зовнішнього світу.

Основними напрямками йоги є раджа-йога (шлях медитації), карма-йога (шлях діяння), джняна-йога (шлях знання), бхакті-йога (шлях служіння) та хатха-йога (шлях очищення тіла та розуму). В нашому спортклубі у вас є можливість відвідувати заняття з класичної хатха-йоги, а також комбінованого варіанту йоги і фітнесу. Йога у Львові – це відносно недавній популярний напрямок, проте спробувавши лише один раз, ви зразу зможете зрозуміти чи йога це для вас. Всім корисна йога, незалежно від статі, віку і фізичного стану. Проте, особливо хорошою йога є для жіночого організму, оскільки укріпляє його і  наповнює все тіло живильною енергією. Плануючи свій день, обов’язково впишіть туди заняття з йоги, адже йога не тільки допоможе вам акумулювати всю енергію зранку, але й відчути повне розслаблення тіла ввечері.

Спортклуб «Джорджія» старається максимально комфортно складати графік занять, щоб кожен зміг дозволити собі відвідувати заняття в зручний для нього час.  Не перешкоджайте самому собі займатись йогою у Львові, ставлячи перешкоди в голові. У вас все вийде, навіть якщо ви не гнучка! У вас все вийде, навіть якщо вам потрібно докладати більше зусиль у досягненні результатів ніж іншим.  Поставивши ціль потрібно йти до неї! Ми розуміємо, як важко, інколи, заставити себе відвідати заняття, але ви маєте зрозуміти, що все таки потрапивши на нього, ви ніколи не пожалієте, що прийшли. Не вагайтесь, у Львові йога – це хороший спосіб тримати своє тіло і душу в формі.

   
Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті і життя


Всі права захищені. © Релакс-клуб Джоржія Львів 2013 – 2021.
Онлайн запис

Онлайн запис


×