Креольський масаж - це масаж бамбуковими паличками, проходить під традиційну етнічну музику й абсолютно безболісний. 

Бамбук в Азії символізує витривалість і гнучкість, вважається талісманом гарного настрою і його використання як масажного інструменту не тільки оригінально, але й корисно. Саме тому програма з бамбуковими паличками особливо ефективна для зняття м'язової напруги. Завдяки спеціальній техніці (спочатку – глибоке розтирання великою бамбуковою паличкою, що впливає в першу чергу на м'язи, потім маленькими паличками проробляються активні ділянки тіла) і різної інтенсивності впливом пожвавлюються мільйони сенсорів тіла. Три різні по величині бамбукові палички ідеально відповідають контурам тіла й забезпечують глибоку релаксацію й відновлення енергетичного балансу.
Фізіологічна дія креольського масажу полягає у звуженні й розширенні судин. Ці процеси залежать від сили постукувань, темпу і тривалості.
Бамбуковий масаж добре допомагає при ожирінні, проблемі надлишкової ваги й целюліті. Він показаний також при розумовій і фізичній перевтомі. Масаж бамбуковими паличками дуже добре підходить і для того, щоб зняти м'язову й нервову напруга. Рятує від стресу, допомагає розслабитися. Він ефективно поліпшує кровообіг, особливо венозний, може допомогти впоратися з болючими відчуттями. Впливає на лімфотік, покращує живлення тканин і клітин, прискорює обмінні процеси у всьому організмі людини.
До плюсів креольського масажу можна віднести його підвищену ефективність. Особливо це стосується пропрацювання зони стегон і сідниць. Дуже зручно, що проведення сеансу такого масажу займає небагато часу - він удвічі коротший сеансу ручного масажу. Даний вид масажу абсолютно безболісний. Рекомендований курс, становить від 7 до 14 сеансів.

   
Люди можуть пробачити людині розум, навіть талант, але красу - ніколи


Всі права захищені. © Релакс-клуб Джоржія Львів 2013 – 2021.
Онлайн запис

Онлайн запис


×