НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ ГЕЛЕМ


гелеве покриттяГель - це матеріал, який при впливі ультрафіолетових променів твердне. Ми використовуємо гель відомої фірми «NSI».

Застигаючи, він утворює на нігті міцне покриття, але в той же час це покриття має ту ж еластичність і структуру, що і натуральний ніготь. Гель функціонує майже так само, як природний ніготь вона не запечатує і не пригнічує біологічну систему нігтя, дозволяючи йому дихати. Ще однією перевагою, яким володіють гелеві нігті, є їх тривалий термін служби, природно при своєчасної корекції. Процедура нарощування нігтів займає від 1,5 до 2 годин, залежно від початкового стану ваших рук.

Уявіть собі лак, який тримається на нігтях два тижні, не сколюється, не відшаровується і миттєво висихає. Тепер це можливо завдяки новому поколінню еластичних гелевих лаків "ORLY", "LECHAT". Гелеві лаки - це відмінна безпечна альтернатива традиційного лакового покриття. Щоб підготувати нігті до покриття гелем-лаком досить обробити поверхню нігтя полірувальником, а це практично виключає можливість травмувати натуральну нігтьову пластину.


ЗАПИС: 295 89 13

   
Якою потрібно бути? Красивою зовні!


Всі права захищені. © Релакс-клуб Джоржія Львів 2013 – 2021.
Онлайн запис

Онлайн запис


×